Isıcam arası jaluzi sistemi iki cam plakanın arasına fabrika şartlarında jaluzi ünitesi ve ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde bir araya getirilmesi ile oluşur. Isıcam arasına jaluzi yerleştirildikten sonra cam vakumlanır ve hava geçirmez. Gold Jaluzi sistemleri, standart kullanılan jaluzilerden farklı olarak kirlenme, temizlik ve bozulma gibi dezavantajlar yaratmadan ömürlük kullanım imkanı sunar.

Isıcam arası jaluzi sistemi iki cam arası bölmede hava girmeyen bir sistemde olduğu için kesinlikle toz tutmaz ve jaluzinin en önemli sorununu ortadan kaldırır.

Birçok farklı modeli ve renk seçeneği ile her türlü kapı pencere modeline uygulanabilen jaluzi sistemi bina dış cephesinde ve iç bölmelerde uygulanarak estetik bir görünüm ve kolaylık sağlar.

İstenilen ışık ve gizlilik miktarını kolayca kontrol edebildiğiniz ısıcam arası jaluzi sisteminde, dışarıdan herhangi bir temas durumu olmadığı için çocuklu evlerde güvenliği arttırır.

Isıcam arası jaluzi sistemi odaya giren ısı ve güneş ışığı üzerinde hassas manuel veya elektronik kontrol sağlayarak maksimum enerji verimliliği sağlar.

Jaluzi sistemi iki cam arasında olduğu için dışarıdan gelebilecek her türlü fiziksel darbeyi önler. Buna küçük dostlarımız da dahil :)

Isıcam arası jaluzi sistemi hem ofisinizde hem evinizde uygulanan alanlara estetik ve şık bir görünüm kazandırır.

Isıcam arası jaluzi sistemi toz tutmaz bakım gerektirmez. Temizlik gerektirmeyen özelliği ile emekten ve süreden kazanç sağlar.

Isıcam arası jaluzi sistemleri gizlilik, mükemmel ses yalıtımı ve güvenlik sağlar. Ofisler, konutlar, hastaneler, oteller ve diğer özel emlak konutları için önerilmektedir.

Isıcam arası jaluzi sistemi enerji tasarrufu sağlayarak maliyetleri önemli ölçüde azalttığı gibi odaya giren güneş ışığının ve ısının kolayca ayarlanmasını da sağlar.

Isıcam arası jaluzi sistemleri dışarıdan gelebilecek fiziksel darbelerden korunduğu için ömürlük kullanım imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda jaluzi perdesini ister renk kartelasından ister kendi istediğiniz özel bir renk ile seçebilirsiniz.