Binaların dış cephe ve iç bölmelerine akıllıca entegre edilmiş olan ısıcam arası jaluzi sistemlerinin üretici uzmanlarından olan Gold Jaluzi 1998’den gelen tecrübesi ile 2011 yılında Gold Jaluzi markasının temellerini İstanbul’da attı.

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesiyle müşteri memnuniyetini esas alan Gold Jaluzi farklı model sistemleri ve zengin renk çeşitleri ile ülkemizde ve yurt dışında önemli bir pazara sahiptir.

Sürekli gelişen teknolojik alt yapısı ve AR-GE’ye verdiği önemle sektöründe önemli atılımlar yapmakta ve sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu profesyonel, dinamik, güler yüzlü ve deneyimli kadrosuyla satıştan üretime, finanstan teknik konulara kadar disiplinli ve ilkeli bir çalışma örneği olan Gold Jaluzi, gerek satış öncesi, gerek satış sonrası sunduğu hizmetle kalitesini her alanda yaymıştır.

Kurulduğu günden beri kullanım kolaylığı, işlevsellik, görünüm gibi alanlarda, ilkelerine üreticilik ruhundan ödün vermeden devam eden Gold Jaluzi sektörün öncüleri arasında kendine yer bulmuştur.