Isıcam arası jaluzi sistemi nedir, faydaları nelerdir ?

İki cam arasına jaluzi perdesinin fabrika ortamında uygun koşullarda yerleştirilmesiyle oluşan dahili perdeli pencere sistemine ısı cam arası jaluzi sistemi denir. Perdeyi mıknatıslı sistem, kumanda yardımı ya da milli sistem ile yukarı aşağı hareket ettirerek kolayca kullanabilirsiniz.

Mevcut camlarımıza jaluzi sistemi uygulanabilir mi ?

Çift cam arası jaluzi sistemi fabrika ortamında ısıcam arasına uygulandığı için mevcut camlarınız için kullanılamaz.

Büyük ve kalın camlara da uygulanabilir mi ?

Evet Gold Jaluzi olarak 6m²'ye kadar ki camlarda dahi rahatça ısıcam arası jaluzi sistemini uygulayabiliriz.

Isıcam sinerji ve ısıcam konfor camlarına jaluzi sistemi uygulanabiliyor mu ?

Evet ısıcam sinerji ve ısıcam konfor camlarına da ısıcam arası jaluzi sistemi uygulanabilir.

Isıcam arası jaluzi sistemi ev kullanımına uygun mu ?

Isı cam arası jaluzi sistemleri estetik bir görünüm ve büyük bir kolaylık sağladığı için ofislerde yaygın olarak kullanılsa da ev kullanımına da uygundur. Balkon uygulamarında da çok şık bir görünüm sağlar.

Isıcam arası jaluzi sistemini nasıl tedarik edebilirim ?

Bunun için aslında sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Gerekli ölçüler alındıktan sonra ısıcam arası jaluzileriniz fabrika ortamında uygun koşullarda yerleştirilir. Ve evinize, ofisinize kurulumu gerçekleştirilir.

Isıcam arası jaluzi sisteminin kullanımı kolay mı ?

Evet zaten Gold Jaluzi olarak markamızın vaadlerine dayandırdığı özelliklerinden biri de ürünün günlük kullanımda kolaylık sağlaması. Jaluzi sistemini ister kumanda ile ister mıknatıslı sistem ile çok kolay bir şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Isıcam arası jaluzi sisteminin ömrü uzun mu ?

Evet jaluzi sistemi çift cam arasında olduğu için her türlü darbeden fiziksel zorlamadan korunur.Dışarıdan herhangi bir temas almadığı için ısıcam arası jaluzi sistemleri ömürlük bir kullanım sağlar.

Isıcam arası jaluzi perdesinin farklı renk kullanımı var mı ?

Evet jaluzi perdesinin rengini renk kartelası bölümünden istediğiniz rengi seçebileceğiniz gibi isteğe bağlı özel renk seçimi de yapabilirsiniz.

Isıcam arası jaluzi sisteminin modelleri nelerdir ?

Isıcam arası jaluzi sistemini mıknatıslı, milli, yandan butonlu, cam üstünden butonlu, plise, motorlu ya da mikro olarak tercih edebilirsiniz.

Isıcam arası jaluzi perde nasıl temizlenir ?

Aslında mecbur değilsiniz. Isıcam arası jaluzi sistemine sahip olmanın en büyük avantajlarından biri de bu zaten. Jaluzi sistemi iki cam ünite arasında hava geçirmez şekilde yalıtılır ve bu nedenle ünite içine kir veya toz giremez. Isıcam arası jaluzi sistemi temiz ve tozsuz bir ortamda üretildiği için, camın içine perde konulduktan sonra perde olduğu gibi kalır ve herhangi bir temizlik gerektirmez.

Isıcam arası jaluzinin garantisi var mı ?

Çift cam arası jaluzi sistemi monte edildikten itibaren 2 yıl boyunca Gold Jaluzi’nin garantisi altındadır.